przepustnice# automatyka przemysłowa, zawory kulowe, zawory kulowe

Co roku zapraszamy do zgłaszania się do programu który oferuje międzynarodowe szkolenia w krajach globalnego i możliwość zaangażowania się w pracę edukacyjną po powrocie. PAH powadzi roczny program dla szkół od 1 r. Co roku bierze w nim udział ok. 1 szkół. Innowacje związane z automatyzacją procesów przemysłowych są dowodem na to, że konieczne jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą potrafili odnaleźć się w świecie nowoczesnych technologii.

Oficjalne spotkania, zebrania w gronie współpracowników czy półformalne lunche i bankiety - każda z tych sytuacji wymaga przestrzegania biznesowego dress code'u. Wśród naszych propozycji znajdziesz eleganckie sukienki, spodnie, bluzki i żakiety biznesowe, które wpisują się w biurowy dress code. Dzięki naszej bogatej ofercie nasze kreacje będą z podczas każdej wyjątkowej oraz specjalnej okazji w życiu.

Gośćmi byli: dr - prawnik i kryminalistyk, absolwentka gdzie też obroniła doktorat, współpracowniczka zespołu badawczego z i wykładowca oraz prof. A jeśli do tej radości z poznawania świata dodamy, że każdemu, kto chce być świadomym obywatelem, potrzebna jest choćby odrobina rzetelnej wiedzy zjawiskach z naszego otoczenia (np. Podobnie jak w ubiegłych latach, od października do grudnia 1 r., w wybrane soboty, na i odbywać się będą wykłady i warsztaty dla licealistów.